Apple AirPods n11.com’da ön siparişte

Apple’ın iPhone 7 etkinliğinde tanıttığı en dikkat çekici aksesuarlarından biri olarak gösterilen kablosuz kulaklık AirPods, e-ticaret platformu n11.com’da ön siparişe açıldı.

Tek bir dokunuşla kolayca açılabilen, kablosuz, zahmetsiz ve sihirli kulaklık Apple Airpods 779 TL’den n11.com’da satışa sunuluyor.

E-ticaret platformu n11.com, sadelik ve teknolojinin mükemmel birlikteliğinden oluşan Apple’ın son gözdesi kablosuz kulaklığı AirPods’u ön siparişe açtı.

Tüketicilerin Apple iPhone 7 etkinliği sonrasında merakla beklediği aksesuar AirPods, 779 TL’den n11.com müşterilerinin ön siparişine sunuldu.

Küçük boyut, görülmemiş performans

Tek bir dokunuşla açılan, tüm cihazlara bağlı kalan AirPods’un tüm yeteneklerinin arkasında saklı Apple teknolojisi, üstün kablosuz bağlantısıyla mükemmel bir ses kalitesi sunuyor.

Tek bir kez şarj edildiğinde 5 saate kadar müzik dinleme özelliğiyle pil ömründe de sıyrılan AirPods, küçük boyutu ancak görülmemiş performansıyla dikkat çekiyor.

Tek dokunuşla açılan, iki tıkla Siri’ye bağlanan AirPods, kulaklık kullanma alışkanlığını değiştirmeye geliyor. AirPods, e-ticaret platformu n11.com’da ön siparişle 779 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir