Arçelik’ten yenileme kampanyası

Arçelik AŞ, markası ne olursa olsun buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, televizyon, bilgisayar, süpürge ve küçük ev aletlerini yeni ürünlerle değiştiriyor.

Arçelik’ten yapılan açıklamaya göre tüm iş süreçlerinde “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonuyla hareket eden şirket, geçen yıl başlattığı yenileme kampanyasını sürdürüyor.

Bu kapsamda Arçelik, eylül ayında başlattığı yenileme hareketi kapsamında kullanıcıların evinden eski ürünlerini bin 500 liraya varan net indirimlerle alıyor.

Kullanıcılardan toplanan eski ürünler Arçelik’in kurduğu, Türkiye’nin uluslararası standartlara uygun tam teşekküllü ilk geri dönüşüm tesislerinde yeniden doğaya kazandırılıyor.

Yenileme kampanyası kapsamında eski buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, televizyon, bilgisayar, süpürge ve küçük ev aletleri doğaya kazandırılıyor. Böylece eski ürünler fişten çekiliyor, yerine enerji verimliliği sağlayan ürünler geçiyor.

Arçelik ve Beko bayilerinden gerekli bilgilere ulaşabilen tüketiciler, çapraz değişim olanağından yararlanarak eski ürünlerini ihtiyacı olan herhangi başka bir ürünle de değiştirebiliyor, eski çamaşır makinesinin yerine yeni, son teknolojiye sahip ve enerji verimli bir buzdolabı alabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir