Artes’ten hem iş hem ev için ekonomik tablet

İş dünyasında hızla yükselen BYOD (kendi mobil cihazınla çalış) akımı, tabletlerin değerini artırdı. Bilgisayarlara bağlı kalmadan, İnternet’in olduğu her yerde çalışmanızı sağlayan tabletler sayesinde, çalışanlar kendilerine daha fazla boş vakit ayırabiliyor.

Yoğun iş temposu sırasında,  sıkışık trafik ve kuyruklar bile artık zaman kaybı olmuyor. Tablet sayesinde işlerinizi yapmaya devam edip, zaman kaybı yaşadığınız anları bile verimli dakikalara dönüştürebilirsiniz. İş dünyası, tablet kullanımını lüksten çıkarıp zorunluluk haline getirdi.

Artes Q812 tablet 8” IPS ekranı ve 4K video desteği sayesinde, boş vakitlerinizde dizi ve film keyfini en kaliteli şekilde yaşayacaksınız. Artes Q812, 4 Çekirdek işlemci ve 8 Çekirdek Ekran Kartının gücü sayesinde en son mobil oyunların keyfini çıkarabileceksiniz.

9.6mm incelikte tablet, rahat taşıma imkânı sunuyor. Fiyat performans kategorisinde dikkatleri çeken Artes Q812, 2 GB RAM’e sahip ilk Android tabletlerden biri olarak piyasaya sürüldü. Android  Jelly Bean 4,1 işletim sisteminin sunduğunu binlerce ücretsiz uygulamayla, tablet babanızın en büyük yardımcısı olacak.

4400mAH bataryasıyla, Artes Q812 saatlerce aralıksız kullanılabiliyor. 16 GB standart hafıza, SD kart desteğiyle 32 GB’a kadar artırabiliyor. Son Kullanıcı Fiyatı: 399 TL (KDV dâhil)

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir