Arzum Waffy Max Waffle Makinesi

Arzum Waffy Max Waffle Makinesi ödülleri topladı

Arzum, her yıl olduğu gibi bu yıl da Plus X Award’da ödülleri topladı. Waffy Max Waffle Makinesi, dünyanın saygın tasarım ödülleri arasında yer alan Plus X Award 2019’da Tasarım ve Kullanım Kolaylığı ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, tasarımlarını konuşturmaya, tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Yenilikçi teknolojileri en yeni tasarımlarla buluşturan marka, ödülleriyle de bu başarısının altını çiziyor.

Son olarak; Plus X Award 2019’da, Waffy Max Waffle Makinesi ile iki ödülün sahibi olan Arzum, mutfaklara sadece lezzet değil şıklık ve kolaylık da getiriyor.

Bu yazın en keyifli lezzetine imza atan Arzum Waffy Max Waffle Makinesi, kolay temizlenebilir yapışmaz petek tasarımlı plakaları ve ısıya dayanıklı ergonomik tutma sapı sayesinde Kullanım Kolaylığı ödülüne hak kazandı.

Dreamline, Misty, Mürdüm ve Candy renklerini kompakt bir tasarımla bir araya getiren Arzum, aynı zamanda bu ürünle Tasarım ödülünün de sahibi oldu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir