reeder F1

Askerlere özel üretilen ilk telefon: reeder F1

Türkiye merkezli teknoloji firması reeder, kısa süre önce açılışını yaptığı Samsun’daki fabrikasında üretilen yerli reeder F1 modelini askerler için özel olarak üretti. Yeni sürüm telefon askerler tarafından 449 TL gibi uygun bir fiyatla satın alınabilecek.

Türkiye’de üretim yapan teknoloji markası reeder, sahip olduğu telefon modellerinde yeni bir kategoriye imza atıyor. Samsun’da 6 milyon TL yatırımla yerli üretim yapmak için fabrika kuran reeder, bu fabrikada ürettiği modellere bir yenisini ekledi.

Türkiye’de Türkiye için üretilen tuşlu telefon reeder F1, askeri kullanıma uygun olarak dizayn edildi. Üzerinde kamera bulunmayan askerler için geliştirilen reeder F1 modeli özel fiyatı ile bayilerde yerini aldı. reeder F1’in fiyatı ise 449 TL olarak açıklandı.

Kışlalardaki iletişim ihtiyacı için özel geliştirildi

Yeni modelle ilgili olarak açıklamalarda bulunan reeder Kurumsal Satış Direktörü Mübin Argın şunları söyledi:

“Türkiye’de Türkiye için ürettiğimiz bir telefon olan reeder F1 modelinin asker sürümü, kışlalardaki iletişim ihtiyacı için özel olarak geliştirildi. Üzerinde kamera bulunmayan bu model, askerler tarafından kullanılabilecek.

Samsun’da kurduğumuz fabrikada ürettiğimiz bu yeni modelimiz bir yandan askerlerimizin ihtiyaçlarını karşılarken diğer yandan cari açığın kapanması ve yasadışı yollardan gelen telefonların önüne geçilmesi için önemli bir adım.

reeder olarak ülkemiz için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha eklemekten dolayı gurur duyuyoruz. Bu çalışmalarımızın devamı da gelecek.”

reeder F1 bir telefondan beklenen en temel ihtiyaçları karşılıyor

reeder’ın tuşlu telefon kategorisindeki ilk modeli F1’in asker sürümü, 2.4 inç ekran boyutu, 32+32 MB depolama seçeneği ve 1700 mAH pil özelliğinin yanı sıra FM Radyo, Bluetooth, MP3 ve MP4 desteğine gibi özelliklere sahip.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir