ASUS ProArt PA90 mini PC

ASUS ProArt PA90 mini PC Good Design 2019 ödülü kazandı

ASUS tasarım ve mühendislik alanlarında mükemmel bulunan ProArt PA90 Mini PC ile prestijli Good Design ödülü kazandığını duyurdu.

Japonya Tasarım ve Tanıtım Enstitüsü (JDP) tarafından düzenlenen Good Design ödülleri 63 yıldır veriliyor.

Bu ödüller, Uluslararası Tasarım Birliği tarafından tanınan dört büyük tasarım ödülleri arasında yer alıyor. JDP bu yıl dünyanın her yanından gelen 4772 adayı inceledi.

İş istasyonu sınıfında bir PC olan ASUS ProArt Station PA90, profesyonel içerik üretimi için ideal.

9. Nesil Intel Core işlemciler, NVIDIA Quadro ekran kartlarıyla donatılan model, büyük dosyaların hızlı aktarımı veya artırılmış depolama kapasitesi için Intel Optane teknolojisine de destek veriyor.

Sahip olduğu Thunderbolt 3 bağlantısıyla da yüksek aktarım hızları ve birden fazla cihaza veya ekrana bağlanma imkanı sunuyor.

Sessiz ve verimli sıvı soğutma çözümü ise kararlı performans sağlarken fan gürültüsünü de ortadan kaldırıyor.

Fotoğraf ve video düzenleme ile mimarlık, mühendislik ve üretim işlerindeki bilgisayar destekli tasarım (CAD) için mükemmel olan bu kartlar medya ve eğlence için de harika performans sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir