Asus Zenfone 5 n11’de satışa açıldı

Tayvanlı teknoloji devi Asus’un MWC 2018’de tanıttığı Asus Zenfone 5, n11.com’da 2.248 TL’den satışa açıldı. İnce çerçevesi ve yapay zeka özellikleriyle dikkat çeken Zenfone 5, orta seviye akıllı telefon segmentinde dikkat çekiyor.

Tayvanlı teknoloji devi Asus’un iddialı cihazlarından Asus Zenfone 5, n11.com’da satışa sunuldu. MWC 2018’de tanıtılan orta seviye akıllı telefon, güçlü arka kamerasıyla amiral gemileriyle yarışıyor. İnce çerçeveli tasarımı, ekran çentiği ve yapay zeka özellikleriyle dikkat çeken Zenfone 5, n11.com’da 2.248 TL’den satışa sunuluyor.

Arkasında 12 MP ana, 8 MP ikincil olmak üzere çift kamera taşıyan Zenfone 5, güçlü kamera donanımını yapay zeka teknolojisiyle birleştirerek mükemmel sonuçlara imza atıyor.

Pro ve tripod moduyla profesyonel ayarlar yapabilme imkanı tanıyan cihaz, 60’ın üzerinde hazır çekim moduyla da pratik ve başarılı çekimler vadediyor. 6.2 inç büyüklüğünde IPS LCD çentikli ekranla gelen Zenfone 5, %90 ekran/kasa oranıyla dikkat çekiyor.

Gücünü Qualcomm Snapdragon 636 mobil platform yonga setinden alan telefonda 4 GB RAM yer alıyor. 14nm üretim süreci ile üretilen bu işlemci yapay zeka ile güçlendiriliyor. Asus Zenfone 5, n11.com’da 2.248 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.