Avea, BlackBerry Z10 için ön talep alıyor

Avea, BlackBerry 10 işletim sistemine sahip BlackBerry Z10 için web sitesi üzerinden ön talep toplamaya başladı. Avea’da peşin fiyatı 1.899 TL olarak belirlenen BlackBerry Z10, birbirinden avantajlı tekliflerle çok yakında Avea İletişim Merkezleri’nde olacak

Teknolojinin en son trendlerini ve cihazlarını müşterileri ile buluşturan Türkiye’nin yenilikçi operatörü Avea, gücünü BlackBerry 10 platformundan alan yeni BlackBerry Z10 akıllı telefonu için ön talep toplamaya başladı. www.avea.com.tr adresi üzerinden ön talep toplamaya başlayan Avea, merakla beklenen BlackBerry Z10’a sahip olmak isteyen Avealıları en kısa zamanda cihaz ile buluşturacak. BlackBerry Z10’ın tavsiye edilen peşin satış fiyatı ise fiyatı 1.899 TL.

Şubat sonunda satışa sunulacak olan tam dokunmatik BlackBerry Z10, Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında sunulacak.

BlackBerry 10, daha güçlü ve eşsiz bir mobil deneyim sunmak amacıyla yeniden tasarlanan, yeniden yapılandırılan ve yeniden keşfedilen bir BlackBerry platformu. BlackBerry 10, kullanıcılarına, onların ihtiyaçlarına göre kendini sürekli güncelleyen, daha hızlı ve daha akıllı bir deneyim sunuyor. Platformdaki her özellik ve her detay, kullanıcılara hareket halindeyken en iyi performansı sunmak amacıyla tasarlandı.

BlackBerry 10 platformunun öne çıkan özellikleri:

  • Peek & Flow (Göz atma ve Akış) özellikleri ile BlackBerry Hub
  • Yeni mobil platform sayesinde kullanıcılar için önemli olan her şey sadece bir “tık” uzaklıkta
  • Klavye –  Kullanıcıların daha hızlı ve daha hatasız yazması için onlara uyum sağlayan akıllı klavye
  • BBM (BlackBerry Messenger) –  Kullanıcıların istedikleri şeyleri sevdikleri ile anında paylaşmasını sağlar
  • BlackBerry Balance Teknolojisi – Kullanıcılar ve çalıştıkları kurumlar için önemli olan her şeyi güvenle saklar

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir