Avea CEO’su iPhone 5S sattı

Avea, iPhone 5S ve iPhone 5C’yi dün gece yarısından itibaren satışa sundu. iPhone 5S’in ilk satışı ise Avea Üst Yöneticisi (CEO) Erkan Akdemir tarafından gerçekleştirildi.

Avea’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, dün geceyarısı özel ve avantajlı fiyatlarla satışa sunulan iPhone’un merakla beklenen yeni modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C, Bağdat Caddesi’ndeki yeni Avea mağazasında 19.00-03.00 saatleri arasında düzenlenen özel bir etkinlikle müşteriyle buluştu.

Yeni günün dakikalarında satışına başlanan iPhone’un en yeni modellerinden iPhone 5S’in ilk satışı ise Avea CEO’su Erkan Akdemir tarafından yapıldı.

Gecede iPhone 5S ve iPhone 5C kazanma şansı yakalayan talihliler de cihazlarını Erkan Akdemir’in elinden aldı. Akdemir, ilk satışın başladığı ilk 10 dakika içerisinde 3 kişiye iPhone 5S satışı gerçekleştirdi.

Gecede iPhone 5s satın alan müşterilerilere 200 lira, iPhone 5c satın alan müşterilerilere ise 100 lira değerinde aksesuvarlar da hediye edildi.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, Avealılar iPhone 5s’e tarifeye ek 35 liradan, iPhone 5c’ye ise tarifeye ek 22 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

Avea satış kanalından iPhone 5s’e 2 bin 149 liradan, iPhone 5c’ye bin 799 lira peşin ödeyerek sahip olmak isteyenlere ise Avea ilk 3 ay 250 MB internet hediye ediyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir