Avea ‘iPad Air’ ve ‘iPad mini’yi satışa sunuyor

“iPad Air” ve Retina ekranlı “iPad mini” yarından itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulacak. Avea açıklamasına göre, Avea, teknolojinin en son trendlerini ve en yeni cihazlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Apple’ın tüm yeni ürünlerini ilgiyle takip eden teknoloji meraklıları, iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini’yle yarından itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde buluşabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, abonelerin yenilenen tasarımı ve güçlendirilmiş özellikleriyle Apple’ın yeni tabletlerine Avea İletişim Merkezleri’nden ulaşabileceklerini belirtti.

Avea’nın 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’la, maksimum hızda internet deneyiminin de iPad Air ve Retina ekranlı iPad Mini’ye taşındığını vurgulayan Yurdagül, şunları ifade etti:

“Bu kapsamda, çok yakın bir süre önce tanıtımı yapılan Apple’ın en yeni tabletleri olan iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini’yi müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Abonelerimiz, yenilenen tasarımı ve güçlendirilmiş özellikleriyle Apple’ın yeni tabletlerine Avea İletişim Merkezleri’nden ulaşabilecekler. Ayrıca, müşterilerimize 81 ilde sunduğumuz çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus ile maksimum hızda internet deneyimini iPad Air ve Retina ekranlı iPad Mini’ye de taşıyoruz. Türkiye’nin her ilinde 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’ı canlı şebeke iletişim kulesinde aktif hale getirerek, 43 Mbps ile kullanıcı başına maksimum hıza erişme olanağı sağlıyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir