Avea’dan yeni hizmet: KURUMSAL KARTALCELL

Avea, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında hayata geçirdiği “KURUMSAL KARTALCELL” hattını devreye soktu.

Avea CEO’su Erkan Akdemir ev sahipliğinde, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında; KURUMSAL KARTALCELL’in işletme, iş ve meslek sahiplerinin yanı sıra ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne sağlayacağı avantajlar ve tarifeler hakkında bilgi verildi.

Avea CEO’su Erkan Akdemir, “Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile taraftar hat işbirliğimizi 2009 yılında KARTALCELL projesi ile hayata geçirmiştik. Bu işbirliğimiz oldukça verimli bir noktaya geldi. Tüm kurumsal işletmelerimiz; KURUMSAL KARTALCELL’le hem kazanacak hem de kazandıracak” dedi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman KURUMSAL KARTALCELL Menü’sünün iletişim maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmelere açık olduğunu söyleyerek, “Avea ile 2009 yılında Beşiktaş camiamız için oluşturduğumuz KARTALCELL projemizle kulübümüze oldukça iyi bir gelir kalemi yarattık” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir