Avea’ya ‘En İyi İçerik Sağlayıcı’ ödülü

Avea’ya bir ödül daha. Bu yıl 4-5 Aralık’ta beşincisi düzenlenen SAMENA Ödül Organizasyonu’nda “En İyi İçerik Sağlayıcı” seçildi

Avea, Güney Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin telekomünikasyon konseyi SAMENA’nın bu yıl beşinci defa sahiplerini bulan ‘SAMENA Ödülleri’nde işletmeciler kategorisinde En İyi İçerik Sağlayıcısı” seçildi.

Uluslararası bir jüri tarafından bölgesel bazda liderlik, mükemmeliyet, ilham veren yenilikçi ürünler ve inovasyon yaklaşımı dikkate alınarak yapılan değerlendirme sonucunda ödül alanlar, 4-5 Aralık 2013 tarihleri arasında Maskat, Umman’da gerçekleştirilen “SAMENA Convergence to Oman 2013” Konferansı’nda yapılan bir törenle açıklandı. Avea, genç, sofistike ve hızla büyüyen altyapısı nedeniyle ödüle layık görüldü.

Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun, “En İyi İçerik Sağlayıcı” ödülüne ilişkin görüşlerini şöyle aktardı:
“Günümüzde bilgiye kesintisiz iletişimle en hızlı şekilde ulaşmak, en önemli ihtiyaçlardan biri durumunda. Bu koşullarda mobil iletişim; bir yandan hem bireysel pazar, hem de günümüzde hızlı hareket etmenin bir zorunluluk olduğu kurumsal pazar için vazgeçilmez bir noktaya geldi. Avea olarak; hızla büyüyen altyapımız ve yenilikçi hizmetlerimizle, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize değer katıyoruz. Türkiye’nin yeni nesil GSM şirketi olarak Güney Asya, Kuzey Afrika ve Orta Doğu bölgesindeki “En İyi İçerik Sağlayıcı” seçilmekten, diğer bir deyişle tüm bu çalışmalarımızın takdir topladığını görmekten dolayı gururluyuz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir