Asma klozet

Banyosunda Yenilik Düşünenler İçin Dekorasyon Fikirleri

Banyonuzdan sıkıldıysanız ve artık daha kullanışlı, daha şık bir banyo görünümü elde etmek istiyorsanız yenilik zamanı gelmiş demektir. Banyonuza ferah, modern ve şık bir görünüm kazandırmak için tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı dekorasyon fikri var. Bunları incelemeniz, nasıl bir değişime imza atacağınızı netleştirir. Başlayalım!

Çanak lavabo modelleri gün geçtikçe daha da popülerlik kazanıyor. Oldukça şık bir görünüm sergiledikleri de aşikar. İşte bu nedenle banyonuza yepyeni bir çanak lavabo modeli kazandırabilirsiniz. Çok küçük banyolarda bile kullanılabilecek ölçülerde lavabo çeşitleri mevcut olduğundan gönül rahatlığı ile bu tasarımlara yönelebilirsiniz. Ayrıca artık lavabo çeşitleri sadece beyaz renkten ibaret değil. Siyah renkte dizayn edilen lavabo çeşitleri bile var. Modelleri VitrA internet sitesinde rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Batarya çeşitlerini değiştirmek de banyonuzu yenilemeniz için harika bir fikir! Retro stilden modern ya da klasik stile kadar çok sayıda banyo bataryası modeli arasından gönlünüzce seçim yapabilirsiniz. Ancak genel olarak hangi stilde dekorasyon çalışması yapacağınızı da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Çünkü batarya modelinin bu stilde olmasını sağlamanız, bir bütünlük elde etmeniz açısından önemlidir. Bataryalar şık, iddialı, sade ya da gösterişli gibi farklı model seçenekleri sunmayı başarıyor. Size kalan sadece istediğiniz stile uygun modeller arasından seçim yapmak oluyor.

Elbette banyo ve yenilik dendiğinde akla ilk gelenlerden biri de asma klozetlerdir. Banyoda alanında daha verimli kullanılmasını sağlarken aynı zamanda zemin temizliğini de kolaylaştıran asma klozet modelleri bugünlerde hemen herkesin gözdesi! Asma klozetler banyoya çok daha modern bir atmosfer kazandırıyor. Bu nedenle banyosunu sadece modernize etmek isteyenler bile rotasını rahatlıkla asma klozetlere çevirebilir.

Peki, tüm bu ürünleri nerede incelemeli, nereden almalı? Bu sorunun yanıtı aslında çok net; VitrA! Banyo ürünleri dendiğinde ilk akla gelen VitrA internet sitesi oluyor. Model ve renk seçeneklerinin geniş olması kadar ürünlerin belirli bir kalitenin üzerinde olması da önem taşıyor. Kalite endişesi yaşamadan ürün satın almak isteyenler için en doğru çözümün hangi platform olduğunu artık siz de biliyorsunuz!

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.