BİMCELL’in abone sayısı açıklandı

Avea altyapısını kullanarak mobil iletişim sektörüne giren BİM, BİMCELL markasıyla 440 bin aboneye ulaştığını açıkladı. BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Haluk Dortluoğlu, geçen yıl BİMCELL ile girdikleri mobil iletişim sektöründe de tüketicilerden büyük ilgi gördüklerini söyledi.

2012 yılı mali sonuçlarının açıklandığı toplantıda konuşan Dortluoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Karmaşık paketler içermeyen, sade, ekonomik ve tüketici için bir katma değer ortaya koyan çözümler sunan BİMCELL güçlü pazarlama ağı ve marka itibarı ile abone sayısını her geçen gün arttırıyor. Halen 440.000 abonesi bulunan BİMCELL, mobil iletişim sektöründeki yükselişine devam ediyor.”

Hedeflerinin en az 1 milyon aboneye ulaşmak olduğunu belirten Dortluoğlu, BİMCELL için reklam yatırımı yapmayarak bunu fiyatlara yansıttıklarını, fiyat tarifelerinin çok net olduğunu, saniye bazında hesaplama sayesinde diğer operatörlerden çok daha ucuza hizmet sunduklarını söyledi.

BİMCELL’in gelecekte şirketin çok önemli bir gelir kaynağı olacağını söyleyen Dortluoğlu, sundukları hizmetin kulaktan kulağa yayılarak ilerlediğini belirterek Avea ile yaptıkları araştırmanın ise 5 yıldan daha uzun süreli olduğunu ifade etti.

Güncelleme: BİMCELL’in abone sayısı 700 bini geçti

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir