Bimeks’ten yeni yılda iki yeni mağaza

Teknoloji perakende sektöründe çalışmalarını sürdüren Bimeks, yılın ilk haftasında Erzurum ve Fethiye’de açacağı iki yeni mağazasıyla 2014’e hızlı bir giriş yapıyor.

Geçtiğimiz yıl İngiliz perakende şirketi Electro World’ün Türkiye mağazalarını devralarak tabela değişimine başlayan Bimeks, yeni yılda yeni mağaza açılışlarına başladı. Mağaza sayısını hızla artıran Bimeks, 11 Ocak Cumartesi Erzurum’da ilk mağazasını, Muğla’da ise 4’üncü mağazasını açarak hizmet vermeye başlayacak.

Hizmet ağını her geçen gün büyüten ve bu dönüşümle birlikte güler yüzlü hizmetini, tüm Türkiye ile paylaşmayı hedefleyen Bimeks, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini Erzurumlu tüketicinin beğenisine ilk kez sunacak.

Tüketicinin, teknoloji adına her şeyi bulabileceği yeni mağazalarında açılışa özel büyük indirimler sunan Bimeks, satış sonrası hizmet ağı ile de dikkat çekiyor. İndirimli olarak satışa sunulacak ürünler arasında cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan fotoğraf makinesine binlerce çeşit ve modelde ürün bulunuyor.

Bimeks, Ekim 2013’te İngiliz perakende devi Dixons’ın Türkiye’de Electro World markasıyla faaliyet gösteren mağazalarını devralarak mağaza sayısını 109’a, satış alanını ise 93 bin metrekareye ulaştırmıştı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir