Bitdefender’la güvenliğinizi ‘Otomatikpilot’a bırakın

Bitdefender’ın Türkiye distribütörü DataStar, ödüllü güvenlik yazılımı Bitdefender Internet Security’nin yeni sürümünü satışa sundu. Bir ailedeki tüm bireyleri hedefleyerek koruma kalkanı oluşturan ürün, çocuklar, sosyal ağlar, e-bankacılık, online alışveriş ve daha fazla gizlilik gibi esaslar üzerine teknoloji geliştiriyor.

Üstün bir antivirüs ve anti-spyware çözümü olan Bitdefender Internet Security 2013, kolay kullanımı ve etkili güvenliği ile dikkat çekiyor. AV-Test tarafından hem 2011 hem de 2012 yılında “En İyi Güvenlik Ürünü” ödülünü kazanan Bitdefender, koruma, onarım ve kullanılabilirlik ölçütlerinde en yüksek puanları aldı. Ürün yeni sürümü ile de iddialı. Yine bağımsız kuruluşların, yayınların ve tüketicilerin en beğendiği çözüm olmayı hedefliyor.

Bitdefender Internet Security 2013, her yaşta ve her eğitim düzeyindeki bireyin kullanabileceği şekilde tasarlanmış, kullanımı kolay bir çözüm. Autopilot özelliği sayesinde güvenlikle ilgili tüm kararları kolaylaştıran ürün, kesinti ve yavaşlama olmadan güvenliği sağlıyor. Ayrıca Bitdefender Safepay özelliği sayesinde e-bankacılık ve online alışveriş güvenli hale getiriliyor. Bu özellik ile hackerlara karşı otomatik olarak ayrı bir güvenlik duvarı oluşturan yazılım, şifreleriniz başta olmak üzere kişisel bilgilerinizi korumaya alıyor. DataStar tarafından satışa sunulan Bitdefender Internet Security 2013’ün fiyatı ise 69,95 USD+KDV.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir