BorsaCepte şimdi Android’de

Yapı Kredi Yatırım iPhone, iPad, Blackberry ve Java destekli telefonlarda kullanılabilen mobil işlem platformu BorsaCepte’yi şimdi de Android’e uygun yazılımıyla yatırımcıların hizmetine sundu. BorsaCepte uygulamasını Android telefonlara da taşıyan Yapı Kredi Yatırım böylece  yatırımcılara mobil erişimlerinin olduğu her yerden kolay ve hızlı bir şekilde ulusal ve uluslararası piyasaları takip etme ve tüm işlemlerini gerçekleştirebilme olanağı sağlıyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Yapı Kredi Yatırım Yurt İçi Piyasalar Satış ve Pazarlama’ dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alphan Akiz “Yapı Kredi Yatırım olarak öncü konumumuzu mobil uygulamalarımızla da sürdürüyoruz. BorsaCepte uygulaması ile bugüne kadar çok sayıda yatırımcı için katma değer yarattık. Şimdi Android telefonların da kullanımına sunarak yelpazeyi daha da genişletiyoruz. Kullanımı kolay menüleri ve içeriği ile yatırımcılar için alternatif bir işlem kanalı olan BorsaCepte ile müşterilerimiz bir taraftan işlemler için zamandan tasarruf ederken diğer taraftan anında piyasa verilerine ve gelişmelere ulaşarak oluşan fırsatları en iyi şekilde değerlendirme şansına sahip oluyor. Teknolojik gelişmeler ve yatırımcı ihtiyaçları gözetilerek sürekli güncellenen ayrıcalıklı hizmetlerimizle yatırımcılarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yatırımcılar BorsaCepte uygulaması sayesinde Yapı Kredi Yatırım uzmanlığı ile hazırlanmış araştırma raporları ile hisse al-sat önerilerine de ulaşabiliyor. Hisse senedi ve VOB portföylerini görüntüleyerek tüm işlemlerini gerçekleştirebilen kullanıcılar ayrıca uluslararası piyasalarda gerçekleştirebilecekleri tüm alım-satım işlemleri için TradeBox menüsünden emirlerini iletebiliyor.   Google Android marketten indirilen uygulamadan eş zamanlı piyasa verileriyle yararlanmak için Yapı Kredi İnternet Bankacılığı’ndan alınan Online Analist şifresi ile giriş yapılması yeterli oluyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Vodafone'dan OGES Mobil Bilgi Servisi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir