BTS WORLD Game

BTS WORLD, App Store’da 33 ülkede 1’inci sıraya çıktı

Netmarble’ın sabırsızlıkla beklenen mobil oyunu BTS WORLD, yayınlanmasının ardından ilk 14 saatte Apple App Store’de en çok indirilen oyunlar kategorisinde 33 ülkede 1’inci sıraya yükseldi. 26 Haziran 2019 tarihinde Türkiye dahil 176 ülkede yayınlanan ve listelerde üst sıraya yükselen oyunun dünya çapındaki başarısı hızla artmaya devam ediyor.

Netmarble, sabırsızlıkla beklenen mobil oyunu BTS WORLD’un 26 Haziran’da yayınlanmasından sonraki ilk 14 saatte, 33 ülkede App Store’da en çok indirilen oyunlar kategorisinde 1 numaraya yerleştiğini açıkladı.

Türkiye’den büyük ilgi

Dünyayla aynı anda Türkiye’de de iOS ve Android cihazlar için açılan oyun, ilk 14 saatte App Store’da Türkiye’de en çok indirilen 4’üncü oyun oldu. Aynı zamanda MENA bölgesinde 1 numaraya kadar yükseldi.

BTS WORLD, yayınlanır yayınlanmaz büyük bir başarıya ulaştı ve diğer ülkelerde de hızlı bir büyüme kat etmeye devam ederek, Apple App Store’da 82 ülkede en çok indirilen ilk 5 oyun arasına girmeyi başardı.

BTS’yi süper starlığa taşıyın

BTS WORLD, oyuncuları, grup çıkış yapmadan önceki tarihlere götürerek, BTS’nin süper star olma hedefine ulaşmasına yardım etmek için BTS’nin menajeri olmalarına olanak sağlayan, hikaye bazlı bir mobil simülasyon oyunu.

Oyuncular, görevleri tamamlamak ve oyunda ilerlemek için belirli BTS üye kartlarını seçecekleri çeşitli görevlerle karşılaşacak. Bu kartları toplayıp geliştirmek, daha fazla hikayeyi açacak.

BTS WORLD, sadece oyunda bulunabilecek 10 bin adet tamamen yeni fotoğraf ve oyuna has 100 video içeriyor. Ayrıca oyuncular 1’e 1 interaktif içerik sayesinde, menajerleri olarak BTS ile sanal olarak etkileşim kurabilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir