BuluTT Göz ile işyerleri 7/24 güvende

Türk Telekom’un ofisleri 7/24 izleme olanağı sunan yeni hizmeti BuluTT Göz, esnaftan büyük kurumlara, kamudan KOBİ’lere kadar tüm işyeri müşterilerinin kamera görüntülerini güvenli bir biçimde Türk Telekom Veri Merkezi’ne ileterek, müşteriye özel depolama alanına kaydediyor. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan dilenen zaman ve mekanda görüntü izleme olanağı sunan BuluTT Göz, kullanıcılara güvenliklerini sağlamak için destek oluyor.

BuluTT Göz’e, kamera dahil 64 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün oluyor. 12, 24 ve 36 aylık taksit seçeneklerinin de sunulduğu BuluTT Göz ile hizmet süresince bakım ve onarımlar da Türk Telekom’un anlaşmalı çözüm ortağı tarafından sağlanıyor. Kurumların mevcut dijital veya analog kameraları da BuluTT Göz’e entegre ederek görüntüleri saklayabiliyor, internet erişimi ile izlenebiliyor.

2009 yılından bu yana bulut bilişim hizmetleri ve altyapısına yatırım yaptıklarını belirten Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca, konuyla ilgili şu bilgileri verdi: “Bulut bilişim hizmetlerimizi, farklı sektörlere yönelik iş çözümleriyle güçlendiriyor ve ürün portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Bulut bilişim hizmetleri alanında uçtan uca servis sunuyor ve yaygın erişim altyapımız ile bu hizmetlerin Türkiye’nin her yerinden kullanılmasını sağlıyoruz. Başta sağlık, turizm, eğitim, güvenlik sektörleri olmak üzere farklı sektörlere yönelik ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin iş yapış şekillerine değer katan çözümler sunuyoruz. 80 Gbps uplink kapasitesiyle müşterilerimizi internet bulutuna hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir