Cepkask, kurumsal şirketlere de hizmet veriyor

Cep telefonlarına ve elektronik cihazlara garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı hatalarına karşı hizmet paketi sunan Cepkask AŞ, şirketlerin de güvencesi olmaya devam ediyor.

Cepkask’tan yapılan açıklamaya göre, firma şirketlerde kullanılan notebook, tablet PC, cep telefonları ve diğer elektronik cihazların çalışanların hatalarından kaynaklı zararlarının karşılandığı hizmetlerin tümünü tek bir pakette topluyor. Hizmet paketleri özellikle sahada faaliyet gösteren ve sürekli müşterilerini dolaşmak zorunda olan mobil ekiplerin, ilaç mümessilleri, mühendisler, satıcılar, destek ekipleri, yöneticiler gibi personelin ihtiyacını karşılıyor.

Cepkask A.Ş Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, Türkiye’de faaliyet gösteren büyük küçük işletmelerin 10 yıldır tercihinin Cepkask ve Teknokask olduğunu belirtti. Gülgeç, hizmet verdikleri ve cihazlarını güvence altına aldıkları havayolları, ilaç, eğitim, taşımacılık, sağlık tarımı sigorta, gıda, hazır giyim sektörlerine ait bir çok şirketin olduğunu ifade etti.

Kurumsal firmaların hizmet paketi kullanmasındaki nedeni ise Gülgeç, şöyle açıkladı;

“Günümüzde saha ekiplerinin vazgeçilmezleri olan notebook, tablet, telefon gibi mobil elektronik cihazların hasarlanmasının büyük iş ve zaman kaybına yol açıyor ve iş dünyasında rekabetin ön planda olduğu bir ortamda müşterilerin sadakatini etkiliyor. Cihazlarını hem güvence altına alıp, hem de paketin içeriğinde olan teknik destek, danışmanlık, hukuki destek, çağrı merkezi gibi hizmetlerden de yararlanabilen kurumsal firmalar, şirketimizin hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı sebebiyle her yıl cihazlarına Cepkask.&Teknokask hizmet paketlerini alıyor.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

1 thought on “Cepkask, kurumsal şirketlere de hizmet veriyor

  salih

  (06 Ağustos 2016 - 03:18)

  merhaba, bildiğiniz gibi ülkemizde akıllı telefon kullanım yüzdesi oldukça yüksek. bende 3000tl vererek aldığım bir cep telefonunu, elemanın önerisi ile CEPKASK adlı bir firmadan sigorta ettirdim.
  hasar onarımı için göndereli 64 gün olmasına rağmen telefonum hala yapılmadı. cepkask ı arayıp durumunu öğrenmek isteyen müşterilerden dakika başına 3 tl arama ücreti alıyorlar.
  tamamen kötü niyetli bir firma. bunu sayfanızdan duyurmak istiyorum. internet şikayet platformlarında binlerce mağdur var. ancak firmanın umrunda değil.
  lütfen okuyucularınıza CEPKASK önermeden önce interneteki mağdur yazılarını okuyunuz. örn. ben 64 gündür cihazımdan haber alamıyorum. tşk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir