Chippin’den teknolojide bayramlık fırsatlar

Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren Tanı’nın alışveriş yaptıkça geri kazandıran mobil alışveriş uygulaması Chippin, teknoloji severlere özel kampanyalar ile Kurban Bayramı sonuna kadar üyelerine özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Bugün 265 üye işyeriyle işbirliği bulunan Chippin, Arçelik ve btsony.com ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde üyelerine indirimli ürünlerin yanı sıra 200 TL değerinde Chippin kazandırıyor.

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın, ödedikçe kazandıran; 265 üye işyeriyle işbirliği bulunan mobil alışveriş uygulaması Chippin, üyelerine özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda teknoloji markaları Arçelik ve btsony.com ile ortak kampanyaya imza atan Chippin, Kurban Bayramı sonuna kadar İstanbul, Ankara ve Bursa’da Arçelik’ten kıyma makinası alan üyelerine, yüzde 3 Chippin ve diğer Arçelik ürün alışverişinde ise yüzde 3 Chippin’e ek olarak 200 TL’ye varan miktarlarda Chippin kazandırıyor.

btsony ile yapılan anlaşma çerçevesinde ise Chippin üyeleri, online alışverişlerde Sony Ultra HDR LED TV’lere, 4.199 TL yerine 3.299 TL satın alırken, 100 TL değerinde de Chippin kazanıyor. Yüksek çözünürlüklü ev ses sistemini 1.499 TL yerine 1.199 TL’ye satın alan üyeler 50 TL değerinde Chippin kazanırken, mikrofonlu sporcu kulaklığı 129 TL yerine 85 TL ve araç içi şarj aleti de 129 TL yerine 59 TL’ye satın alabiliyor. Tüm bu indirimlere ek olarak Chippin üyeleri ayrıca yüzde 2 Chippin elde ediyor.

Chippin ile üyeler 265 üye işyerinde yapılan alışverişlerde yüzde 25’e varan oranlarda geri kazanıyor. Üyeler, biriktirdikleri Chippinlere ek olarak, harcamalarını uygulama üzerinden kredi kartı ile mobil ödeyebiliyor. Uygulama ile kazanılan Chippinler ayrıca nakde çevrilebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir