Cicek.com’da yüzde 40’a varan indirim fırsatı

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom ile iletişim ve eğlence şirketi TTNET ortak kampanyaları ile müşterilerinin aile bütçelerine katkıda bulunmak için fırsat yaratmaya devam ediyor. Türk Telekom ve TTNET’in bireysel müşterileri, www.cicek.com’un özel koleksiyonunda yer alan seçili ürünlerde yüzde 40’a varan indirimlerden yararlanabilecekler.

Türkiye’nin önde gelen markalarıyla işbirliği yapan Türk Telekom ile TTNET, bireysel müşterilerine özel indirim fırsatları sunuyor. 31 Ocak’a kadar sürecek kampanya kapsamında, www.cicek.com’dan alışveriş yapan Türk Telekom müşterileri, özel koleksiyonlarındaki seçili ürünlerde yüzde 40, diğer tüm çiçek, çikolata ve gusto lezzetlerde yüzde 30 indirim hakkına sahip olacaklar.

İndirim şifresi almak isteyen Türk Telekom müşterilerinin “CICEK” yazıp, boşluk bırakarak, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616’ya kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Dileyen müşteriler Türk Telekom Çağrı Merkezi kanalı ile de şifre alabiliyorlar. TTNET indirim şifresi için “CICEK” yazıp, boşluk bırakıp, T.C. kimlik numarasının 6606’ya gönderilmesi gerekiyor.

Türk Telekom ve TTNET’in müşterilerine çeşitli avantajlar sunmak için kurdukları ayrıcalıklar kulübü KAZANMAKMAK, kampanya kapsamında üyelerine özel fırsatlar sunuyor. KAZANMAKMAK üyeleri, kendileri için açılan özel sayfada yer alan ürünlerde yüzde 45, diğer ürünlerde de yüzde 30 indirimden yararlanıyorlar. KAZANMAKMAK indirim şifresi için “KAZAN” yazıp, boşluk bırakıp, ev telefonu veya T.C. kimlik numarasının 6616’ya gönderilmesi yeterli oluyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom 444 1 444 çağrı merkezi, bayi ve ofis kanalları, Türk Telekom ve TTNET web sitesi ile www.cicek.com‘dan ulaşılabiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Hotmail tarih oldu, yerini Outlook aldı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir