Çocuklar özgürce ve korkmadan internete girsin diye

Günümüzün büyük problemlerinin başında gelen zararlı yazılımlar artık reeder A7iS Quad için dert olmaktan çıkıyor.

249 liraya satılması önerilen reeder A7iS Quad cihazınıza özel olarak geliştirilen reeder McAfee güvenlik yazılımı ile zararlı yazılım koruması, konum bulma/izleme, SMS ve arama filtreleme gibi birçok güvenlik modülü cihazınızı 24 saat sizin ve çocuklarınız için koruyacak.

Çocuklara 23 Nisan’da en güzel hediye yine reeder’dan

Öte yandan reeder, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yine en güzel hediyeyi 249 liraya parmaklarınızın ucuna kadar getiriyor.

reeder, yeni nesil tabletlerinden birisi olan A7iS Quad modeli ile çocuklarınıza güvenli, hızlı ve her yerde erişilebilir bir cihaz deneyimini bir arada sunmayı hedefliyor.

Dahili sim kart girişi ile 3G teknolojisine sahip internet desteği, McAfee’ nin reeder cihazınıza özel güvenlik yazılımı ve yeni nesil Intel Sofia dört çekirdekli işlemcisi ile A7iS Quad her alanda size en iyiyi sunacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir