Çocuklara düzenli uyku alışkanlığı kazandıran lamba

Çocuğunuz akşam “yatmak bilmiyor”, sabah da “uyanmak bilmiyor” ise Philips myBuddy masa lambası tam size göre. Çocukların yeni başucu arkadaşı  Philips myBuddy masa lambası çocukların derin bir uykuya dalarak, kaliteli bir uyku düzenine sahip olmalarını sağlıyor. Güvenli, pürüzsüz ve küçük parçalar içermeyen tasarımı ile  pembe, yeşil ve mavi renklere sahip olan  Philips myBuddy çocukların sağlıklı bir uyku düzeni edinmesine yardımcı olurken, ebeveynlerin de güvenli bir şekilde uyumalarını sağlıyor.

Çocukların yeni başucu arkadaşı Philips myBuddy’nin uyku alışkanlıklarını programlayan 3 fonksiyonu, çocuklara gece ve gündüz arasındaki farkı eğlenceli bir şekilde öğretiyor. Farklı renklere sahip sevimli tasarımıyla rahatlatıcı uyku masalları için yumuşak bir okuma ışığı seçeneği sunan Philips myBuddy, çocukların gözlerine zarar vermeyen bir aydınlatma ortamı yaratıyor.

Özellikle geceleri uykusu bölünen çocukların uykularının düzene girmesine yardımcı olan Philips myBuddy, çocuklar uyurken odalarını hafif parlak ay ışığıyla aydınlatıyor. Düzenli uyku alışkanlığı olmayan çocuklar, Philips myBuddy’nin sunduğu ay ışığı sayesinde uykuları bölündüğünde “uyku vakti” içinde olduklarını anlayıp yeniden uykuya dalabiliyor. Otomatik açma-kapama zamanlayıcısı sayesinde çocukların uyanma saatini de ebeveynleri belirleyebiliyor. Çocukların güne başlaması gereken vakit geldiğinde ise zamanlayıcının devreye girmesiyle ayışığının yerini güneş ışığı alıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir