gözlük çocuk Fortinet

Çocukların gözlerini koruyan özel gözlük

Teknolojinin gelişimiyle, çocukların erken yaşta internet ile tanışması, hiç kuşkusuz bazı tehlikeleri de beraberinde getiriyor. Çocuklar günün her anı, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ekranları ve TV’lerin yaydıkları zararlı etkilere maruz kalabiliyor.

MYCey’in Kietla ekran gözlükleri, onları mavi ışığın zararlı etkilerinden en üst seviyede koruyor. Ultra esnek, kıvrılmaya elverişli zigzag menteşeleri sayesinde her yöne esneyebilen gözlükler hafifliği ile çocukları rahatsız etmiyor. Yetişkinlerin de uyku öncesinde kullanabildikleri Kietla ekran gözlükleri uykuya geçişi kolaylaştırıyor.

Kıvrılan menteşeler sayesinde ultra esnek gözlükler

Çocuklar kullandıkları gözlükleri eğip bükmeyi seviyor. Bu nedenle onlar için en uygun gözlüğü seçmek gerekiyor. Esnek malzemeden üretilen MYCey Kietla ekran gözlükleri, ultra esnek yapısı ve kıvrılabilen menteşeleri ile kırılmaları en aza indiriyor ve çocukların kafasında rahatça duruyor.

Orijinal ve şık tasarımları ile çocukların sevdiği Kietla ekran gözlükleri, 6-9 yaş aralığındaki her çocuğun kullanımına uygun. Blue Blocker korumalı camları ile ekstra koruma sağlayan gözlüklerin üç farklı renk ve modeli bulunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir