Darty’de Avea ile mobil ödeme dönemi başladı

Avea, Türkiye’nin en büyük beyaz eşya ve elektronik perakende mağaza zincirlerinden Darty ile gerçekleştirdiği işbirliği ile Türkiye’de mobil ödemeyi e-ticaret ile buluşturuyor. Proje kapsamında Avealılar, Darty’nin online alışveriş sitesinden “kredi kartı kullanmadan” alışveriş yaparken sahip olacakları indirim kuponları ile daha ucuza alışveriş yapmanın avantajına da sahip olacaklar.

Mobil Ödeme Servisi’ne her geçen gün yeni markalar ekleyen yenilikçi teknolojilerin adresi Avea, Türkiye’nin en büyük beyaz eşya ve elektronik perakende mağazalar zincirlerinden Darty ile Türkiye’de mikro ticaret dönemini başlatıyor. Proje kapsamında Avealılar Darty’nin online alışveriş mağazasından, birbirinden cazip indirim kuponlarına çok uygun fiyatlarla, üstelik kredi kartı bilgilerini paylaşmadan, güvenli bir şekilde sahip olabiliyor.

Darty ile yapılan işbirliği ile mobil ödemeyi e-ticaretle buluşturan Avea, müşterilerine Darty’nin internet alışveriş sitesinden yapacakları 300TL ve üzerindeki tüm alışverişlerinde geçerli olacak 30TL indirim çekini (DARTY yazıp 7979’a SMS göndererek) Avea Mobil Ödeme ile 3TL’ye; Evlilik ürünlerinde geçerli olacak 75TL değerinde indirim çekini ise (EVLEN yazıp 7979’a SMS göndererek) Avea Mobil Ödeme ile sadece 5TL’ye alma fırsatı sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir