Dell XPS 13 serisi Türkiye’de vitrine çıktı

Dünyanın ilk infinity ekranına sahip en küçük 13,3 inç dizüstü bilgisayarı Dell XPS 13 serisi n11.com’da satışa açıldı. Çerçevesiz QHD+ ve FHD ekran seçenekleriyle göz alıcı renkler ve yeni performans özellikleriyle uzun pil ömrü sunan seri n11.com’da.

Dell’in dünyanın ilk sonsuz özellikli en küçük 13 inç ekranını sunan XPS 13 serisi, n11.com’da satışa açıldı. Neredeyse çerçevesiz infinity ekranıyla 13 inç boyutundaki ekranı 11 inç dizüstü bilgisayar boyutunda sunan Dell, yenilikçi tasarımıyla ince çerçeve ve çok daha fazla ekran alanı sağlıyor.

Son teknoloji çerçevesiz QHD+ ve FHD ekran seçenekleriyle göz alıcı renkler sunan seri, birinci sınıf çevre dostu malzeme kalitesiyle dikkat çekerken, yeni performans özellikleriyle daha uzun pil ömrü vadediyor.

Intel Core işlemciler ile hız ve netlik sunan seri, küçük boyutlarda göz alıcı performansı, çerçevesiz tasarımı ve dayanıklı yapısıyla n11.com’da satışa açılıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir