Dell XPS 13 ve 15 serisi

Dell XPS 13 ve 15 serisi neler sunuyor?

Dell XPS 13 ve 15 serisi, yeni 10. Nesil Intel Dört Çekirdekli işlemci performansı ve Dell Power Manager özelliği ile geliyor.

Dell XPS 13 7390, dizüstü bilgisayar deneyimine yepyeni bir boyut getiriyor. 8 milyon piksele sahip 4K Ultra HD çözünürlük ile her detayı yakalamak mümkün. XPS 13, 400 nit parlaklık ve yansıma önleyici ekranı sayesinde, kullanıcılarının ekran deneyimini dışarıda da sürdürmelerine olanak tanıyor.

Çeşitli verimlilik uygulamaları ile 11 saat 24 dakikaya kadar pil ömrü sunan cihaz, Netflix’de içerik izlemek isteyenlere 10 saat 39 dakikaya kadar kullanım süresi sağlıyor.

İsteğe bağlı dokunmatik ekran sayesinde XPS 15 serisi, kişiselleştirilmiş teknoloji deneyimi ile kullanıcıya konforlu bir etkileşim yaşatıyor.

Üstün bir güç sağlayan maksimum 8 çekirdek ve 16 parçacıklı en yeni 9. nesil Intel Core işlemciye sahip cihaz, yeni yılı oyun keyfi ile yaşamak isteyenlere üstün performans sunuyor.

Ayrıca XPS 15, kullanıcılarına hızlı ve sorunsuz bir deneyim yaşatmak için yayınlanan video, iletişim ve oyun trafiğini otomatik bir şekilde belirliyor, sınıflandırıyor ve önceliklendiriyor.

Dell’in en beğenilen ürünlerinin başında gelen XPS ailesi 13 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir