Dijital dünyanın bugünü ve geleceği konuşulacak

Digital Age dergisi tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl sekizincisi gerçekleştirilecek olan Digital Age Summit 2014, 27 Mayıs Salı günü, Four Seasons Bosphorus Hotel’de düzenlenecek.

Bu yılki temalarında bunu göz önünde bulunduran 2014 Digital Age Summit’in teması olarak “Yeni ana-akım dijital” (Digital is the new mainstream) belirlendi ve konusunda uzman dünyaca ünlü isimler davet edildi.

Etkinlikte, bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde, dünyaca ünlü uzman konuşmacılar ağırlanacak.

Digital Age Summit’e konuşmacılar arasında The Guardian köşe yazarı Jeff Jarvis, ‘Web Psikoloğu’ isimli en çok satanlar listesine giren kitabın yazarı Nathalie Nahai, reklam yazarlığının yanı sıra blog yazarlığı da yapan ve aktif bir Twitter kullanıcısı olan Dave Trott, dijital dönüşüm, dijitalde medya performansı, “big data” ve ölçümleme konusunda uzman isim Piet Hein Van Dam yer alıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir