‘Dijital dünyayı zenginleştiriyoruz’

Webrazzi Dijital’14 konferansının açılış konuşmasını yapan TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, ”Tüm dünyayı etkisi altına alan dijital dönüşümde, TTNET olarak önemli bir rol üstleniyoruz. İnternet kullanımı artıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan bu hızlı dijital dönüşümün yeniliklerini müşterilerimizin hayatına taşıyoruz. Bir yandan da bilgiye erişimin önünde engel kalmaması, internet kullanımının yaygınlaşmasını destekleyecek projeler, kampanyalar geliştiriyor ve uyguluyoruz” dedi.

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, dijital reklam ve pazarlama dünyasını buluşturan, TTNET’in sponsorluğunda gerçekleşen Webrazzi Dijital’14 konferansının açılış konuşmasını yaptı.

Konuşmasında, internetin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini vurgulayan Başar, interneti hiç deneyimlememiş bir kitlenin de olduğunu ve bu kitlenin dijital dünya ile tanışması için projeler gerçekleştirdiklerini belirterek konuşmasında şunları söyledi:

“Tüm dünyayı etkisi altına alan dijital dönüşümde, TTNET olarak önemli bir rol üstleniyoruz. Bu dönüşüm ile birlikte internet kullanımı her geçen gün artarken, tüketim alışkanlıkları yenileniyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan bu hızlı dijital dönüşümün yeniliklerini, dijital servilerimiz ile müşterilerimizin hayatına taşıyoruz. Tivibu, Tivibu Çarşı, TTNET Müzik, Playstore ve TTNET Kitap gibi internet kullanımı zenginleştiren ve hayata değer katacak dijital servisler sunuyoruz. Bir yandan da bilgiye erişimin önünde engel kalmaması, internet kullanımının yaygınlaşmasını destekleyecek, dünyaya örnek olmuş, projeler, kampanyalar geliştiriyoruz ve uyguluyoruz.”

TTNET, kısa süre önce tüketicilerle buluşmaya başlayan yeni reklam kampanyasının heyecanını, kurduğu özel stand ile Webrazzi Dijital’14 konferansına da taşıdı. Kampanyanın sloganı olan “Hayatımız İnternet, İnternetimiz TTNET”, doğrultusunda tasarlanan stand konferansa renk kattı.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore üzerinden yapılan ödüllü oyun turnuvaları, albüm kapaklarından müziğe ulaşmayı sağlayan yenilikçi dijital müzik uygulaması TTNET Müzik Lookin ile ödüllü yarışmalar, ayrıca bire bir Tivibu deneyimi yaşatan etkinlikler ve sürpriz hediyeler ile TTNET standını ziyaret eden katılımcılar, konferans sırasında eğlenceli anlar yaşadılar.

Dijital dünyanın nabzını tutan Webrazzi Dijital’14 konferansı, 19 Mart Çarşamba günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşti. TTNET’in, “Elmas Sponsor” olarak destek verdiği konferansta, sektörün önemli isimlerinin yaptığı sunumlarla dijital dünyanın bugünü ve geleceği konuşuldu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir