Disleksi Farkındalık Haftası

Getir’den Disleksi Farkındalık Haftası için özel destek

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle toplum yararına işler yapmayı sürdüren akıllı telefon uygulaması Getir, 1-7 Kasım arası Disleksi Farkındalık Haftası çerçevesinde özel bir projeye imza atıyor.

Binin üzerinde ürünü, ortalama 10 dakikada kullanıcılara ulaştıran akıllı telefon uygulaması Getir, dislektikler ile empati kurulabilmesi, disleksi öğrenme bozukluğuna sahip kişilerin karşılaştıkları zorlukların anlaşılabilmesi için 1-7 Kasım arası ana sayfasındaki tüm kategorilerin isimlerini ve harflerini dislektiklerin gözünden görmeyi sağlayacak.

Disleksi Farkındalık Haftası kapsamında vakfa bağış

Türkiye Disleksi Vakfı işbirliğiyle, özellikle çocuklarda fark edilmediğinde başarısızlık ve uyumsuzluk gibi sonuçları olan disleksiye dikkat çekmek için yapılan projenin sonunda bir günlük tüm ‘getirmesi’ bedelleri Getir tarafından vakfa bağışlanacak.

7/24 hizmet veren akıllı telefon uygulaması Getir, toplum yararına gerçekleştirdiği projelerini çeşitlendirmeyi sürdürecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir