Dizüstünde 3D görüntü arayanlara

Toshiba – TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, beklentisi yüksek oyuncular içintasarlanmış olan Qosmio X870 3D kusursuz bir oyun performansını, mükemmelgörüntü kalitesini, net ve canlı ses niteliğini bir araya getiriyor. QosmioX870 en son çıkan NVIDIA 3D Vision aktif gözlükleri destekleyen 3D niteliği değer alan Full HD 43.9 cm(17.3’’) ekran taşıyor. Bu oyun makinesinin koyu gümüş, metalik gövdesi, açık kırmızı renkte görünümü ve arkadan kırmızı renkte aydınlatılmış klavyesi bulunuyor. 3D notebookta dünyanın ilk 1TB HYBRID HDD’i ve 32 GB hafıza, 3 GB ekran kartı bulunuyor.

Qosmio X870 3D: Müthiş bir 3D oyun tecrübesi

NVIDIA‘nın 3D Vision 2 özelliğini taşıyan Qosmio X870 3D,3D görüntüleri mükemmel bir kalitede göstermekte. Şaşırtıcı derecede deringörünen 43.9 cm (17.3”) Full HD ekranın yalnızca 5 ms’lik bir tepki süresi bulunuyor. Qosmio X870 3D enson çıkan ve NVIDIA LightBoost teknolojisini destekleyen NVIDIA 3D Vision gözlükleri ile birlikte geliyor. Bu sayede kullanıcılar 3D görüntüleri geleneksel 3D görüntü teknolojilerinin sağlayabildiğinden iki kat daha parlak görüntüleyebilmekte. Bununla birlikte, daha büyük lensler aracılığıyla 3D oyunlara derin bir gerçeklik katılıyor. Bu sayede, daha geniş bir görüş alanıve geliştirilmiş harici ışık önleme niteliği oluşuyor.

Geniş TV ekranında 3D keyfi

Qosmio X870 3D, her 3D TV için ideal bir tamamlayıcı. HDMI ara yüzleri sayesinde dizüstünde veya optik diskte kayıtlı 3D içeriği 3DTV’de direkt olarak izlemek mümkün. Böylece kullanıcılar geniş ekranlı televizyonlarında 3D oyun oynamanın ve 3D video izlemenin keyfini çıkarabilmekte. Ayrıca, Qosmio X870 2D içeriğe üçüncü boyut ekleme ve 3D olarak işlenmiş filmleri makineye bağlı bir 3D TV ile görüntüleme imkanı sunmakta.

Sportif tasarım

Kırmızı ve koyu gümüşi metalik alüminyum gövdesi iledokulu yüzeyi, Qosmio X870’e hakiki bir oyun makinesi özelliğini kazandırmakta. Açık kırmızı renkli tasarıma sahip alüminyum çerçevesi ve büyük kırmızı renkte aydınlatması bulunan Qosmio logosu ile zıtlık oluşturan koyu gümüşi metalik yüzeyi, olağanüstü görünüm ve dokunuşuna ışık tutmakta. Yuvarlak kenarları olan ustalıkla tasarlanmış çizgiler pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Kırmızı renkte ışıklandırılmış olan klavyesi ile karanlıkortamlarda oyun oynamak kolaylaşıyor.

İlginizi çekebilir:  Rakiplerimiz Türkiye'yi stok eritmek için kullanıyor

Qosmio X870 3D özellikler:

Intel Core i7-3630QM İşlemci (2,40 / 3,40 Turbo Ghz, 6 MB L3 cache)   Intel HM76 Express Chipset • Windows 8 • 32 GB (4 x 8 GB) DDR3 RAM – max. 32 GB (1600 MHz) • 2 TB HDD (1 TB + 1 TB SATA HDD / 8 GB SSD Hybrid HDD) • 17.3″ FULL HD LED arka ışıklandırmalı, 3D Toshiba TruBrite HD TFT ekran (1.920×1080) • Blu-ray sürücü (RW)   HD 3D web kamera ve mikrofon, HD Audio, ECO modu, Numerik tuş takımı, Çoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Touch Pad, Uyku modunda müzik, Resolution+, Arka ışıklandırmalı klavye   2D-3D DVD görüntüsü dönüştürme, HDMI üzerinden 3D TV’ye 3 boyutlu görüntü aktarımı   NVIDIA 3D Vision 2 – 3D Gözlük Kiti: (3D aktif gözlük, Gözlük kabı, değiştirilebilir burun destekleri, temizleme mendili)

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir