Spectrum Medya radyoları Karnaval’la iPhone’da

Türkiye’nin en kapsamlı dijital müzik platformu olan karnaval.com, ücretsiz iPhone uygulamasıyla müzikseverlere yüksek ses kalitesi ile sevdikleri radyoları dinlemenin yanı sıra dinledikleri şarkıyı Facebook, Twitter veya e-posta yoluyla arkadaşları ile paylaşma, sevilen sanatçıların en yeni şarkılarını dinleme ve yeni sanatçıları keşfetme fırsatını sunuyor.

Türkiye’nin en kapsamlı dijital müzik platformu olan karnaval.com, iPhone uygulamasını müzikseverlerin hizmetine sunuyor. “Karnaval.com” uygulaması sayesinde iPhone kullanıcıları karnaval.com’un altında yer alan, değişik müzik zevklerine hitap eden birbirinden farklı radyo kanallarına anında ulaşıp, her yerden yüksek ses kalitesi ile müzik dinleyebiliyorlar. Aynı zamanda radyolarda çalmış olan şarkıların listesine ve sırada yer alacak şarkıya da ulaşabiliyor, beğendikleri şarkıları ve sanatçıları favorilerine ekleyebiliyorlar.

Radyo kanalları arasında kolayca geçiş yapabilmenin yanı sıra uygulamada yer alan On Demand bölümünden yeni sanatçıları keşfedebiliyor ve en yeni şarkıları dinleyebiliyorlar. Kullanıcılar bu özelliklerin yanı sıra “Karnaval.com” uygulamasında dinledikleri şarkıyı anında Facebook, Twitter hesaplarını kullanarak veya e-posta yolu ile arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Uygulamada yer alan Son Durum bölümünden en güncel etkinlik, hava durumu ve haberlere anında ulaşabildikleri gibi Haberler bölümünden de müzik dünyasında neler olup bittiğini öğrenebiliyorlar.

Spectrum Medya CEO’su Ali A. Abhary “Karnaval.com” uygulaması ile ilgili yaptığı açıklamada “Our Mobile Planet 2011 verilerine göre, Türkiye’deki 18 – 29 yaş aralığındaki mobil cihaz kullanıcılarının en çok yaptığı aktivite müzik dinlemek. Biz de mobil cihaz kullanıcılarının bu yoğun talebini göz önünde bulundurarak, müzik zevklerine hitap eden birbirinden farklı radyo kanallarına daha hızlı ulaşabilmeleri ve müzik dünyasında yaşanan gelişmeleri anında takip edebilmeleri için iPhone uygulamamızı geliştirdik. Güçlü markalarımız Süper FM, Metro FM, Joy FM, JoyTurk ve Radio Mydonose’u www.karnaval.com adı altında oluşturduğumuz dijital platforma taşıyarak radyoculuk sektöründe başlattığımız değişim rüzgarına “Karnaval.com” mobil uygulamamız ile devam ediyoruz. Yakın dönemde hayata geçirmeyi planladığımız yeni projelerle dinleyicilerimize farklı sürprizler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İlginizi çekebilir:  Kurumsal dünyaya teknoloji desteği

Tüm iPhone kullanıcıları App Store üzerinden “Karnaval.com” uygulamasını ücretsiz olarak cep telefonlarına yükleyebiliyorlar. Optimum performans için 3G veya WiFi bağlantı tavsiye ediliyor.

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir