Doping İnternet’ten ayda 9,99TL’ye tablet

Doping İnternet’ten keşfetmeyi, öğrenmeyi ve eğlenmeyi sevenlere özel tablet kampanyası… En iyi bağlantı deneyimini sunan Doping İnternet’e online başvuru yapan yeni aboneler, seçecekleri tarifeye ek,24 ay sadece 9,99 TL ödeyerek, Android tablet bilgisayara sahip oluyor. Üstelik kampanyaya katılmak için herhangi bir ön ödeme ya da kredi kartına gerek kalmadan sadece www.doping.com.tr adresi üzerinden başvuruda bulunmak yeterli.

Günümüzde kompakt ve minimize formda sunulan teknolojik ürünlerin başında gelen tabletler her yaşta kişinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.Bu gelişmeden yola çıkan Doping İnternet, kullanışlı ve fonksiyonel tabletleri, bilgiye kolayca ulaşmak, eğlenceyi her an yanında taşımak isteyenlere, çok ekonomik bir kampanya ile sunuyor.

İnternet üzerinden başvuruda bulunan yeni aboneler, kullanım şekline uygun belirlenecek kotalı/kotasız tarife paketine ek olarak 24 ay sadece 9,99 TL/ay ödeyerek hafif, şık ve akıllı Ezcool Smart Touch 710 Dualcam7 Siyah tabletin sahibi oluyor.

Doping internet aboneleri, çift kameralı tablet ile görüntülü konuşma yapma, fotoğraf ya da video çekmenin yanı sıra Wi-Fi’den internete bağlanma imkanı buluyor. 31 Mart 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanya için www.doping.com.tr adresinden bilgi alabilir, başvuru yapılabilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir