Dünyanın en iyi projektörü

Projeksiyon teknolojisinin lider global üreticisi Epson, EH-TW9000W’nin sektörün öncü kuruluşlarından EISA (European Imaging and Sound Association) tarafından 2012-2013’ün en iyi projektörü (European Projector 2012-2013) seçilmesiyle, bir kez daha sektördeki başarısının altını çizdi.

Çok kolay kurulum, mükemmel video işleme ve hareket dengeleme özellikleriyle dikkat çeken Epson EH-TW9000W; EISA yöneticileri tarafından; “hayallerinizdeki ev sinemasına sahip olabilmek için bugünün pazarındaki en iyi çözümlerden” olarak nitelendirildi.

Epson Avrupa’nın Ürün Yöneticilerinden Madlyne Colson, “EISA ödülleri sektörümüzde kaliteli ürünlere ışık tutan en büyük göstergelerden biri.  EH-TW9000W ile EISA’dan aldığımız bu ödül de Epson olarak bizim yüksek kalitede projektör üretme konusunda uzmanlığımızın en güzel kanıtlarındandır. Bu yılın başında aynı ürünümüzle TIPA’dan da (Technical Image Press Association) ödül almıştık. Projeksiyon ve ev sineması teknolojisinin öncülüğünü yapmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Dünyanın ilk kablosuz ful HD 3D projektörü olan Epson EH-TW9000W; 2.400 lümenlik Beyaz/Renkli ışık çıkışı, 200.000:1 kontrast oranı ve yüksek teknolojik donanımıyla maksimum 3 boyut keyfi sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir