E-Dükkan açmak isteyenlere pratik çözüm

Yeni e-ticaret çözümü Sopsy, ürünlerini müşterilerine internet ortamında ulaştırmak isteyen girişimcilere güvenli ve kolay bir çözüm sunuyor. Girişimciler, internetten alışveriş yapmayı sevenler için rahat ve keyifli alışveriş deneyimi yaşatacak e-ticaret sitelerini Sopsy üzerinden büyük kolaylıkla ve ayda sadece 2 kahve fiyatına açabiliyorlar.

Sopsy sayesinde web sitesi kurulumu, bilgi teknolojileri, ödeme sistemleri gibi konularla ilgilenmek yerine, işlerine odaklanıp, ürünlerini Sopsy’nin sunduğunu alt yapıyı kullanarak mevcut web siteleri ya da blogları üzerinden kolayca satabiliyorlar.

Kolay kullanımlı Sopsy ile internet ya da e-ticaret uzmanı olmaya gerek yok. Sopsy’deki tüm yönlendirmeler, sayfa dizayn araçları, sipariş takibi, satış raporları ve kullanım kolaylığı sayesinde, girişimciler kimseden yardım almadan kendilerine sanal ortamda kullanımı çok kolay, yeni bir satış kanalı kurmuş olacaklar. Sopsy’de e-ticaret sitenizi açmanız sadece 30 saniye sürüyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir