Bahadır Kemal Gülcan

EDER başkanlığına Bahadır Kemal Gülcan seçildi

E-Ticaret Alt Yapı Sağlayıcıları Derneği (EDER) yeniden yapılandı. 2011 yılından beri faaliyet gösteren EDER kendisine yeni hedefler belirledi.

Geçtiğimiz Ekim ayında Genel Kurulu yapılan EDER’in yeni Başkanı Kolaymağaza adlı e-ticaret markasının sahibi Bahadır Kemal Gülcan oldu.

Yeni başkan hızla görevlendirmeler yaptı. Alınan kararlarla Proticaret A.Ş. kurucu ortağı Süleyman Zafer Kuzucu Genel Sekreterliğe, Mustafa Şapçı ise medya ilişkilerinde ve organizasyonlardan sorumlu müşavir olarak atandı.

EDER’in yeni yönetiminin yerel hedefleri hedefleri arasında e-ticaret okur yazarlığı ve e-ticaretin yaygınlaştırılması ve güvenliği konuları bulunuyor.

EDER ikici olarak global alanda e-ihracat konusuna önem verecek. Bu amaçla geçtiğimiz dönemde TİM Başkanı İsmail Gülle ve TİM Genel Sekreteri Prof. Dr. Kerem Alkin ile görüşmüşlerdi.

EDER’in yeni başkan Bahadır Kemal Gülcan, “2020 yılı içinde EDER ciddi bir atak yapacak. Bu amaçla bir çok devlet kurumu ve sivil toplum örgütü ile görüşüyoruz. üyeleri yıllarca çalışmışlar ve e-ticaretin varolmasını sağlamışlarsır” dedi.

Gülcan, “Bu noktadan yola çıkarsak E-Ticaret ve E-ihracatın sahibi EDER’dir. EDER üyeleri ve derneğimiz yaptıkları yatırımlarla e-ticaretin gelişmesini devletimizden aldıkları güçle katmeeleyip geliştireceklerdir” şeklinde konuştu.

Bahadır Kemal Gülcan, Şehir Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olup 20 yıldır e-ticaret sektörü içinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Kablosuz oyuncu faresi | Logitech G502 Lightspeed incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir