Film İndirme Siteleri

En İyi Film İndirme Siteleri ve Film İndirme Uygulamaları

Film indirmek isteyenler için en iyi film indirme siteleri ve en iyi film indirme uygulamalarını araştırdık. Film izlemek için CD ve DVD dönemi artık çok eskide kaldı. İnternetin ve mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte artık pc ve telefona film indirmek oldukça kolay. Gelin şimdi bu iş için en iyi ücretsiz ve güvenilir yöntemlerle nasıl film indirilir inceleyelim.

Teloji.com sitesi yaptığı geniş araştırmalar ve denemeler sonucunda ücretsiz ve güvenilir bir şekilde film indirebileceğiniz internet sitesi ve android uygulamalarını listeledi. Netflix ve Amazon Prime gibi ücretli üyelik gerektiren platformlara ayırabilecek bütçeniz yoksa burada yer alan alternatif film indirme siteleri işinizi görecektir. Bunun yanı sıra android telefon sahipleri listemizde yer alan film indirme uygulamaları ile telefonlarına film indirebilir ve daha sonra internetten yemeden film izleme keyfini sürebilirler. Gelin şimdi bu siteler ve uygulamalar nelermiş bakalım.

En İyi Film İndirme Siteleri

 1. Archive.org/
 2. Youtube.com
 3. savefrom.net
 4. YIFY movies
 5. hotstar.com
 6. Le CiNéMa Club
 7. Vimeo.com
 8. Pluto TV
 9. Crackle
 10. IMDB TV

Yukarıda listelediğimiz film indirme sitelerinin özelliklerini, linklerini ve sundukları avantajları öğrenmek için kaynak: Film İndirme Sitesi yazına bakınız.

Film indirme sitelerini kullanarak pc ve telefona film indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki diğer listede yer alan uygulamaları kullanarak daha zahmetsiz bir şekilde telefona film indirebilirsiniz.

En İyi Film İndirme Uygulamaları

Telefona film indirmek ve internetsiz izlemek isteyenler için birçok başarılı android uygulama bulunmaktadır. Android’in en güzel özelliği üçüncü parti uygulamaları desteklemesidir. Telefona film indirmek için geliştirilen birçok uygulama Google Play’de bulunmamaktadır. Ancak film indirme uygulamalarını apk sitelerinden telefonunuza indirerek, istediğiniz filmi telefona indirebilirsiniz. İşte en iyi film indirme uygulamaları:

 1. Movi HD
 2. OGYouTube
 3. Netlif
 4. Amazon Prime
 5. Tubi

Yukarıda yer alan film indirme uygulamalarının bağlantı linklerine, uygulamaların kullanımlarına ve uygulamaların sundukları özelliklere kaynak teloji.com sitesinin: film indirme uygulamaları yazısından erişebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir