EnGenius’u kurumsal WiFi pazarında liderliğine taşımayı hedefliyor

EnGenius, Türkiye Ülke Müdürü Erdem Timur Koca liderliğinde önemli başarılara imza atıyor.

EnGenius Türkiye’nin İş Geliştirme Direktörlüğü görevini 2017 yılında üstlenen Erdem Timur Koca 1 yıl gibi kısa bir sürede markanın Pazar payını %225 gibi bir oranda artırarak, 2018 yılında Ülke Müdürü olarak Türkiye ve Kıbrıs bölgesinin tüm kanal operasyonlarını yönetecek. Bu amaçla birlikte EnGenius Ülke Müdürü görevini üstlenen Koca, EnGenius’u Türkiye’de Pazar liderliğine taşımayı hedefliyor.

10 yılı aşkın bir süredir sektörde görev yapan Koca konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye’de EnGenius markasının sorumluluğunu taşımak gerçekten çok güzel. Geçtiğimiz sene Ülkemizde yeni bir kanal yapısı tasarladık ve hayata geçirdik. Bunun neticesinde wifi ürünlerinde %225 oranında bir büyüme gerçekleştirdik. Bunun devamı olarak bölgemizde fark yaratan; özel ve başarılı çalışmalara imza atacağımızdan eminim. Türkiye’de pazardaki iddialı büyümeyi sürdürmeye devam edeceğiz ve özellikle wifi ürün grubumuzda Pazar liderliğini amaçlayacağız.”

Erdem Timur Koca Kimdir

Erdem Timur Koca, profesyonel iş hayatına 2007 yılında Rus ortaklı Softline International firmasının kurulumunda rol alıp Satış Müdürlüğü göreviyle başladı. 2011-2017 yılları arasında Zyxel Türkiye’de Kanal Proje Müdürü olarak çalışan Koca, birçok başarılı projeye imza atarak markanın kurumsal sahada büyümesine öncülük etti. 2017’de Zyxel’den ayrılarak EnGenius Networks Türkiye yapılanması yeniden dizayn eden Koca ilk yılda %225’lık bir büyüme ile pazarda ses getirdi.2018 yılında EnGenius Ülke Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Erdem Timur Koca iyi derecede İngilizce ve Rusça biliyor, evli ve iki çocuk babası.

EnGenius Hakkında

1979’dan bu yana Taiwan’dan tüm dünyaya kablosuz iletişim sektörü için katma değerli sistemler üretmektedir. EnGenius,orta ve üst seviye kurumsal kullanım amaçlı, uzun menzilli iç ve dış ortam erişim noktalarına (access point) kadar geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda switch, anten, kablosuz ağ yönetim cihazı gibi farklı kategorilerde de üretim yapan EnGenius 40 yıllık kablosuz iletişim tecrübesiyle kurumsal alanda hizmet vermektedir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir