Enpara’nın Android uygulaması yayında

Finansbank açıklamasında Enpara.com müşterileri hem Android, hem de iOS’a özel olarak geliştirilen Enpara.com cep şubesiyle masrafsız ve komisyonsuz işlem ile Zengin Faizine diledikleri yerden ulaşabiliyor.

Finansbank açıklamasına göre, Enpara.com müşterileri hem Android, hem de iOS’a özel olarak geliştirilen Enpara.com cep şubesiyle masrafsız ve komisyonsuz işlem ile “Zengin Faizi”ne diledikleri yerden ulaşabiliyor.

Yalnızca Enpara.com cep şubesinde bulunan “Bas Biriktir” özelliği ile de anında tek bir tuşla para biriktirebiliyor. Enpara.com ile müşteriler, cep şube uygulaması üzerinden hesaplarını inceleyebiliyor, para transferi ve ödemelerini gerçekleştirebiliyor, döviz, altın ve Yatırım Hapı alış/satış işlemlerini de yapabiliyor.

Bas Biriktir uygulaması sayesinde ise belirlenen bir tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından, yalnızca tek bir dokunuşla anında birikim hesabına aktarmak mümkün.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Enpara.com Direktörü Elsa Pekmez Atan, bugün 95 bini aşkın müşteriye ve 3 milyar liraya yakın bir mevduat hacmine ulaştıklarını belirtti.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Honor Türkiye Başkanı Kevin Wang oldu

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir