FenerSahada mobil uygulamaları yenilendi

FenerSahada mobil uygulamasının yeni versiyonu bir çok yenilikle yayına çıktı. 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından hazırlanan FenerSahada mobil uygulaması maç takvimini, yayın bilgilerini, puan tablosunu, güncel kadro detaylarını dakika dakika takip edip paylaşıyor ve dünyanın dört bir yanındaki Fenerbahçelilere ücretsiz sunmaya devam ediyor.

Fenerbahçe’nin birlik ve beraberliği bu sezon da FenerSahada’nın yeni versiyonuyla mobil dünyaya taşınıyor, taraftarların hayatını kolaylaştıracak birçok yeniliğe de yelken açıyor.

FenerSahada ile futbol, basketbol ve voleybol maçlarının skor takibi canlı yapılabiliyor, 90+’lara uzanan heyecana dair bilgiler canlı olarak (oyuncu değişiklikleri, golcüler, sarı, kırmızı kartları vb.) paylaşıyor, anlık bildirimlerle futbol takımının maçlarına dair başlangıç, bitiş bilgileri, golleri canlı olarak bildiriliyor ve bilgi paylaşımlarında bulunuluyor.

FenerSahada ayrıca istatistik bölümü ile Fenerbahçe’nin bugüne kadar futbol, basketbol, voleybol ve olimpiyatlarda elde ettiği tüm başarılara tek noktadan kolayca erişim imkanı sunuyor.

FenerSahada uygulamasına Apple Appstore ve Google Playstore üzerinden ulaşılabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir