FIFA 15 Playstore’da ön siparişte

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, futbol oyunu serisi FIFA’nın son oyunu FIFA 15’i ön siparişle satışa sundu. Oyunseverler, merakla bekledikleri FIFA 15 oyununa, 10 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile sahip olabilecekler.

Serinin bu son oyununda, Ignite oyun motorunun gücünü arkasına alan FIFA 15, görülmemiş derecede detaylı ve gerçekçi bir futbol tecrübesi sunuyor. Oyunseverler, top sürerken çimenlerin açılmasına, yıldız futbolcuların kendilerine özgü hareketlerine, spikerlerin taraftarların davranışlarını gerçek zamanlı olarak yorumlamasına şahit olabilecekler.

FIFA hayranları bu yıl farklı bir heyecan daha yaşayacak. Türkiye Spor Toto Süper Lig’de yer alan 18 takımın katılımı ile FIFA 15’in heyecanı ikiye katlanacak. Oyunseverler taraftarı oldukları takımı FIFA 15 oynarken de destekleme fırsatı bulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir