Fujifilm’in Anneler Günü önerisi Instax Mini 8 kamera

“Fotoğraf her şeydir” sloganı ile fotoğraf baskı kültürüne önem veren Fujifilm, bu bakış açısını “Anneler Günü’ne de taşıyor. Çekilen fotoğrafları saniyeler içinde karta basılı olarak sunan ve hatıraların geleceğe taşınmasını sağlayan Instax Mini 8, annesine farklı bir hediye almak isteyenler için alternatif olacak.

Sadece 307 gram ağırlığında olan Instax Mini 8, şık görünümünün yanında sabit flaşı, 62 x 46 mm fotoğraf kart boyutu ve manuel ayarları sayesinde fotoğraf çekmeyi pratik hale getiriyor. Beyaz, mavi, pembe, sarı ve siyah renkleriyle her zevke uygun bir seçenek sunan Instax Mini 8, duyguların yazıya dökülmesine imkan sağlıyor. Fotoğrafların altında bırakılan özel boşluklara “Instax marker” ile yazılacak sevgi sözcükleri tarihe not düşecek.

“Anneler Günü”nde orijinal bir hediye arayanların kurtarıcısı olacak Instax Mini 8’i, Fujifilm bayilerinin yanı sıra www.fujifilmshop.com adresinden de “Anneler Günü”ne özel fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir