Fujitsu FUTRO S900 performansını ikiye katladı

Dünyanın lider bilişim firmalarından Fujitsu, çift çekirdekli Fujitsu FUTRO S900 ince istemciyi piyasaya sürerek üst düzey ince istemci portföyünü güçlendirdi. Fujitsu’nun çift çekirdekli bir işlemciye sahip olan ilk ince istemcisi FUTRO S900, Sanal Masaüstü Altyapıları (VDI) ortamlarındaki yüksek belleğe ihtiyaç duyan medya uygulamaları için güçlü bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

Güçlü ince istemciler için pazar talebinin yüksek olduğunu göz önünde bulunduran Fujitsu’nun çift çekirdekli FUTRO S900 ürünü tek çekirdekli işlemcileri bulunan modellere göre VDI ortamlarında performansı ikiye katlıyor.

Fujitsu’nun yenilikçi çift çekirdekli FUTRO S900 ürünü ince istemcilerin tüm avantajlarını sunmasının yanı sıra video konferansı ve diğer multimedya uygulamalarını da destekliyor. Hesaplamaların çoğunluğu sunucu üzerinden yapıldığı için ince istemciler geleneksel PC’lerden hem daha ucuz, hem de kullanımları daha kolay ve güvenli.

Bunlara ek olarak Fujitsu’nun yenilikçi Scout Management Tool uygulaması da geniş kapsamlı BT fonksiyonlarını bir araya getirerek donanım yönetiminde zaman kaybına yol açan görevleri basitleştiriyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir