Full HD tablet Acer ICONIA A700

Acer’ın ICONIA tablet ailesinin yeni ürünü ICONIA A700 Türkiye’de satışa sunuldu. 1920 x 1200 piksel çözünürlük sunan 10.1-inç full HD ekranı bulunan ICONIA A700 ile 1080p videolar ve oyunlar daha yüksek kalitede oynatılıyor.

Dolby Mobile 3+ sayesinde 5.1 kanallı surround sound ev sinema sistemi seviyesinde gerçekçi bir deneyim yaşatan ICONIA A700, NVIDIA Tegra 3 dört-çekirdekli işlemciye sahip.

Bu da ICONIA TAB A700’e kesintisiz çoklu görev deneyimi, HD videolar, internette daha hızlı gezinme ve konsol benzeri oyun oynama keyfi için daha yüksek performansta çalışma avantajı sağlıyor.

Olağanüstü 9800 mAh pili, tabletin pil ömrünü gerçek anlamda gün boyunca kullanılabilir düzeye çıkarırken, tabletin kontrolünü daha eğlenceli ve kullanıcı dostu bir deneyime dönüştürmek için interaktif Acer Ring ara yüzü bulunuyor.

Google Android Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile çalışan ICONIA TAB A700, mobil yaşayanlara full HD deneyim sunmak için bir alternatif olabilir. ICONIA A700, sadece Hepsiburada.com’dan 467$+KDV’den satın alınabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir