Galaxy Note 3 alana Galaxy Gear hediye

Avea, 27 Eylül’den itibaren Avea’nın kampanyalı teklifinden faydalanarak Galaxy Note 3 sahibi olan ilk 100 kişiye Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear; sonraki 1000 kişiye ise batarya şarj paketi hediye ediyor.

Avea’dan yapılan açıklamaya göre, 15 Eylülden itibaren İstinye Park AVM, Cevahir AVM, Bağdat Caddesi, Ankamall, Forum Bornova’daki Avea bayilerini ziyaret eden teknolojiseverler, Samsung Galaxy Note 3‘ü herkesten önce ilk defa deneyimleme fırsatını yakalayabilecekler.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, Avea’nın, Türkiye’deki akıllı telefon satışlarındaki artışa ve ilgiye paralel olarak Avealıları akıllı cihazlarla tanıştırmayı önemsediklerini; bu kapsamda da Samsung’un en yeni ürünleri Galaxy Note 3 ve akıllı saat Galaxy Gear’ı müşterilerine sunmaya hazırlandıklarını belirtti.

Akıllı cihazlara artan ilgiyi karşılamak üzere Türkiye’nin akıllı telefon kullanıcısı oranında  Avea olarak, gerek kendi markalı cihazlarına gerekse de diğer iş ortaklarından sağlanan cihazlara yatırım yapmaya devam ettiklerini ifade eden Yurdagül, Bu bağlamda müşterilerle buluşturmaya hazırlanılan Samsung’un en yeni ürünü Galaxy Note 3’ü, Avea’nın çift taşıyıcılı internet teknolojisi Mobil Plus’la beraber sunarak kullanıcılara 4G hızında internet kullanımının avantajını sunmaktan dolayı mutluluk duyduklarını bildirdi.

Yurdagül, ayrıca geleceğin teknolojisi olan giyilebilir teknolojinin ilk ürünlerinden olan Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear’ı da ilk defa müşterilerimizle buluşturduklarını belirterek, mobilitenin önemi ve değeri hızla artmaya devam ederken, geleceğe teknoloji üreten bir şirket olarak; içerik, mobil bağlantı ve mobil cihazlarla ilgili yenilikçi, hayatı kolaylaştıran yeni teklif, ürün ve hizmetleri, öncü kimlik ve müşteri memnuniyeti vizyonuyla sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir