Garanti İnternet Şubesi’ne ödül

Garanti İnternet Şubesi, dünyanın saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından düzenlenen, internet ve mobil bankacılık alanında en prestijli ödül kabul edilen Global Finance Ödülleri’nde 10. kez Türkiye’nin “En İyi İnternet Şubesi” olarak ödüllendirilmesinin ardından şimdi de Batı Avrupa’nın en iyisi seçildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Global Finance tarafından dünya genelinde yapılan değerlendirmede Batı Avrupa bölgesinin ‘En İyi İnternet Şubesi’ ödülünün sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’den bu ödüle layık görülen ilk banka olarak ülkemizi uluslararası finans arenasında temsil etmek de bizim için ayrı bir onur kaynağı oldu. 2013 yılı içinde yine Global Finance tarafından 10. kez Türkiye’nin En İyi İnternet Şubesi ödülüne sahip olmuştuk. Bugüne kadar ana ve alt kategorilerde aldığımız 20’ye yakın ödülle çalışmalarımızın uluslararası platformlarda takdir edilmesi bizi hem çok gururlandırıyor hem de gelecekte yapacağımız işler için önemli bir motivasyon sağlıyor.” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir