Gates, Windows 8.1’i yükleyemedi!

Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in, ‘Microsoft Genel Müdürü Danışmanı’ olarak göreve başladığı ilk iş gününü şirketin yakında piyasaya süreceği işletim sistemi Windows 8.1 ile boğuşarak geçirdiği iddia edildi.

Bilgisayarına yeni işletim sistemini yüklemeye çalışan Gates’in sürekli sorunlar yaşadığı ve bilgisayarını bu sorunlar nedeniyle bir çok kez yeniden başlatmak zorunda kaldığı iddiaları bazı sitelerde yer aldı.

SatyaNadella

İşin içinden çıkamayan Gates’in Microsoft’un yeni CEO’su Satya Nadella’yı yardıma çağırdığı, ancak onun da Windows 8.1’i yüklemeyi başaramadığı iddia edildi.

Çıkan sorunlar nedeniyle Microsoft’ta gergin bir gün yaşandığı belirtilirken, adı açıklanmayan bir kaynağın, “Bill sakin bir kişi, bu yüzden onun dilinden bazı ilginç sözlerin çıktığını duymak çok tuhaftı” şeklinde durumu özetlediği de haberlerde yer alan bir diğer ilginç bilgi.

Windows 8.1 deneyiminde başarısız olan Gates’in Windows 7’ye dönme kararı aldığı iddia edilirken, bunun Gates’in şirketteki yeni pozisyonuyla ilgili bir şaka haber olduğu belirtiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

2 thoughts on “Gates, Windows 8.1’i yükleyemedi!

  Yalan haber

  (06 Şubat 2014 - 15:38)

  Uydurma haber koskoca şirkette binlerce mühendis var MS yeni ceosu olumlu tepki aldığından dolayı ve bill gates artık daha etkin bir rol alacağı için etekleri tutuşan firmaların sallama haberi

  Saçma haber

  (06 Şubat 2014 - 15:41)

  Gerçeken buna inanıyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir