General Mobile şimdi de Azerbaycan’da

Google’ın akıllı telefon deneyimine herkesin ulaşmasına destek olan Android One programı kapsamında General Mobile ile birlikte geliştirdiği ‘General Mobile 4G Android One’ akıllı telefon dünyada 20 ülkede satışa sunuldu.

Satışa sunulduğu ülkelerde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan General Mobile 4G, şimdi de Azerbaycan’ın en büyük GSM operatörü Azercell iş ortaklığı ile Azerbaycan’da satışa başladı.

Azerbaycan’da Azercell mağazaları ve yetkili satış noktalarında, General Mobile 4G Android One modeline 5GB internet paketi ile birlikte, 12 ay taksitle aylık 35 AZN (Manat) ödeyerek sahip olabilecekler.

Android’in en güncel sürümü olan Android 7.0 Nougat güncellemesini dünyayla aynı anda tüketicileri ile buluşturan General Mobile 4G, güncelliğini her zaman koruyan yazılımı sayesinde, daima en son teknolojiye sahip olmaya imkan sağlıyor.

Şık ve ince tasarımı ile dikkat çeken General Mobile 4G, 13 MP ana kamera ve 5 MP Selfie kamerası, 5 inç HD IPS dayanıklı Gorilla Glass 4 ekranı, Qualcomm Snapdragon 64 Bit güçlü işlemcisi, 2 kat daha iyi performans sunan 2 GB RAM belleği ve 150 Mbps 4G-LTE hızında bağlantı desteği ile tüketicilere benzersiz bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

General Mobile 4G’nin 16 GB olan depolama kapasitesi, Micro SD kart girişiyle arttırılabiliyor. Cihaz ayrıca 2500 mAh çıkartılabilen pili ve Android One platformuyla da 90 dakikaya kadar ek aktif kullanım süresi sağlıyor.

General Mobile 4G modeliyle ilgili Azerbaycan’da yayınlanan TV reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir