General Mobile Corning Gorilla Glass

General Mobile ve Corning güç birliği yeni dönemde de sürecek

Türkiye’nin yüzde yüz yerli cep telefonu markası General Mobile, dünyanın önde gelen yenilikçi ekran üreticilerinden Corning ile uzun yıllara dayanan iş birliğini Gorilla Glass teknolojisini tüm modellerinde kullanarak gelecekte de sürdürecek.

General Mobile ve Corning Incorporated uzun yıllara dayanan iş birliklerini geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlik ile kutladı.

Corning Gorilla Glass Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü John Bayne, General Mobile’ın İkitelli’de 100 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçirdiği ve Türkiye’nin en büyük yerli cep telefonu fabrikası olma özelliği taşıyan tesisi ziyaret ederek General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman’a plaket takdim etti.

General Mobile Corning Gorilla Glass - Sebahattin Yaman

Corning Gorilla Glass ile olan iş birliğimiz de bir kilometre taşı

Corning Gorilla Glass ile olan uzun vadeli ve sürdürülebilir iş birliğinin kendileri için önemini vurgulayan General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, şunları söyledi:

“Değerli iş ortaklıklarıyla birlikte sektörde hem Türkiye’de hem de globalde güçlenerek büyümeye devam ediyoruz. Doğru iş ortaklarıyla çalışmanın getirdiği artı değerin farkındayız.

General Mobile markasının bugüne gelmesinde Corning Gorilla Glass ile olan iş birliğimiz de bir kilometre taşı olma özelliği taşıyor. Kendilerine bize kattıkları değer için teşekkürlerimi sunuyorum.”

John Bayne General Mobile Corning Gorilla Glass

Ekranlar endüstri lideri cam portföyümüzle daha dayanıklı

Corning Gorilla Glass Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü John Bayne ise şu ifadeleri kullandı:

“Son on yılda, General Mobile’ın akıllı telefonları için sınıfının en iyi dayanıklılığını sağlamaya söz verdik.

Corning Gorilla Glass olarak General Mobile’ın en son teknolojide ve üstün kalitede akıllı telefon üretme taahhüdünü her adımda destekliyor ve General Mobile’ın gelecekteki cihazlarının da endüstri lideri cam portföyümüzle daha da dayanıklı olmasını hedefliyoruz.”

General Mobile tüm akıllı telefonlarında Corning Gorilla Glass kullanacak

General Mobile bundan sonraki tüm akıllı telefonlarının ön ve arka yüzeylerinde hasara dayanıklı Corning Gorilla Glass portföyünü tedarik edeceğini açıkladı.

Zorlu laboratuvar testlerinde General Mobile’ın Corning Gorilla Glass 5 ile tasarlanan GM 9 Pro akıllı telefonu 1,6 metre yükseklikten %80’e kadar pürüzlü yüzeylere düşmesine rağmen zarar görmedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir